הלוואות בנק הפועלים

הלוואות בנק הפועלים – כמה תעלה לכם הלוואה?

לרגע נדמה כי מעולם לא היה קל יותר לקבל הלוואה. בכל מקום אנו נחשפים לגופים המעוניינים להעניק לנו הלוואות “באופן מיידי” אפילו בלי להגיע אל הבנק, דרך רשת האינטרנט או באמצעות הטלפון הסלולארי. גם בנק הפועלים מצטרף אל השחקנים בשוק והוא מהווה את אחד הגורמים הגדולים בארץ המעניק הלוואת למטרות שונות, ללימודים, לרכישת רכב חדש, לחופשה, לשיפוץ דירה ועוד.

הלוואת בנק הפועלים – רגע לפני שאתם לוקחים הלוואה

רגע לפני שאתם עושים את הצעד ומגיעים אל בנק הפועלים כדי לקבל הלוואה, חשוב לזכור כי נטילת הלוואה היא התחייבות, ברוב הפעמים התחייבות נוספת על ההתחייבויות שכבר קיימות כמו משכנתא, הלוואה לרכב, קרדיט מחברת האשראי ועוד.

הלוואה לוקחים רק כאשר אין ברירה ורק כאשר ברור לכם מהי היכולת החודשית שלכם להחזיר את ההלוואה. ניהול נכון של משק בית או של עסק פרטי אמור לצמצם את ההתחייבויות ולא להגדיל אותן, לכן גם אם ההלוואות מפתות אתכם והריבית נמוכה, יש לחשוב היטב ולתכנן את המהלכים הפיננסיים לפני לקיחת ההלוואה.

בכל הלוואה יש להחזיר את הקרן פלוס ריבית. גובה הריבית נקבע לפי מאפייני הלקוח,  לפי רמת הסיכון של הלקוח, בהתאם לתקופת ההלוואה, לתדירות התשלום ועוד. ככל שהלקוח נחשב ללקוח טוב ואמין יותר, כך גובה הריבית יהיה נמוך יותר.

הריבית ברוב ההלוואות מותאמת לריבית הפריים המשמשת את הבנקים לתמחור ההלוואות ובתוספת של אחוז וחצי בממוצע, לפי הנתונים האישיים של כל לקוח.

הלוואות בנק הפועלים – ממי תוכלו לבקש הלוואה?

אוברדרפט הוא מצב שבו אתם נמצאים באופן תמידי במצב של הלוואה יקרה המעשירה את קופת הבנק. למרות שהבנק מעמיד לנו מסגרת אשראי ומאפשר לנו למשוך כסף בהתאם למסגרת בלי לקבל אישור מיוחד, מדובר בהלוואה יקרה מאוד. הבנקים נוהגים לחלק את מסגרת האשראי לשלושה חלקים, לכל חלק תידרשו לשלם ריבית בגובה אחר. אם  מאושרת לכם משיכת יתר של שלושים אלף שקלים, עבור כל עשרת אלפים שקל תידרשו לשלם ריבית שונה, עבור עשרת אלפי השקלים גובה הריבית יהיה נמוך יחסית, אך עבור עשרת האלפים האחרונים תידרשו לשלם ריבית גבוהה יותר.

בנק הפועלים ובנקים נוספים מציעים ללקוחותיהם הלוואות בנק הפועלים הנקראות הלוואות צרכניות. רוב ההלוואות האלו אינן זולות, אך לפעמים יוצא הבנק במבצע ומציע הלוואות בתנאים מועדפים.

חברות כרטיסי האשראי מציעות הלוואות חוץ בנקאיות בשמות שונים. למעשה הן מציעות שלושה מסלולים של הלוואות באמצעות כרטיס האשראי שבידכם, הלוואות קרדיט, אשראי מתגלגל ואשראי מיידי.

הלוואת קרדיט ניתנת כאר הבנק מציע לכם פריסת תשלומים רחבה על מוצר שרכשתם ומחייב אתכם בריבית עבור התשלומים.

כאשר חברת האשראי מאפשרת לכם לשלם רק חלק מסך החיוב החודשי שלכם, זהו אשראי מתגלגל מכיוון ששאר החיוב מתגלגל לחודשים הבאים והוא נושא ריבית. אשראי מיידי הוא סכום כסף שאותו תעמיד החברה לרשותכם בתוך זמן קצר.